SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

484730. SNEDKLAFFSEKRETÄR, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Längd 91, djup 46, höjd 101 cm.

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Nycklar saknas.

Antal besök: 286