SOFFBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

484696. SOFFBORD, Art Deco, 1920-/30-tal.

Fanerat med bonad björk. Ben med fasetterad dekor. Kopplad benställning. Längd 132. Bredd 72. Höjd 63 cm.

Slitage. Repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repor och märken.

Antal besök: 468