Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MIKAEL QVARSEBO. Ansikte. Färglitografi. Signerad M Qvarsebo och daterad 1992. 25/40.
48461. MIKAEL QVARSEBO. Ansikte. Färglitografi. Signerad M Qvarsebo och daterad 1992. 25/40.
85x56 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
85x56 cm.
Garpenhus Auktioner
582