CAMILLA CAESAR. Olja på duk, Jag ser dig, signerad Caesar. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.
484599. CAMILLA CAESAR. Olja på duk, Jag ser dig, signerad Caesar. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.
Utvalt av våra föremålsexperter
58 x 100 cm.
Ej ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
58 x 100 cm.
Ej ramad.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 228