RING 18k guld med röd agat. Vikt 2,1 gram.

48458. RING 18k guld med röd agat. Vikt 2,1 gram.

Stmp GD & Co Malmö. Storlek 16,5.

Slitage. Sten med två mindre avslag, nagg. Ringstorlek förkortad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 189