STIG ESPE OLSON. Olja på duk, Nattlig trafik, signerad. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

484573. STIG ESPE OLSON. Olja på duk, Nattlig trafik, signerad. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

38 x 50 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 50 cm.

Ej ramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 198