MAGNUS WEINSJÖ. "Milou". Färgserigrafi. Signerad och daterad -93. 117/199.

48456. MAGNUS WEINSJÖ. "Milou". Färgserigrafi. Signerad och daterad -93. 117/199.

40x39 cm.

Mindre kantskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

40x39 cm.

Mindre kantskada.

Antal besök: 948