Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
MAGNUS WEINSJÖ. "Milou". Färgserigrafi. Signerad och daterad -93. 117/199.
48456. MAGNUS WEINSJÖ. "Milou". Färgserigrafi. Signerad och daterad -93. 117/199.
40x39 cm.
Mindre kantskada.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x39 cm.
Mindre kantskada.
Garpenhus Auktioner
948