SVEN SANDIN. Olja på duk, Sommaräng, signerad S Sandin. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

484564. SVEN SANDIN. Olja på duk, Sommaräng, signerad S Sandin. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

27 x 22 cm.

Ej ramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 22 cm.

Ej ramad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 584