GUN ULRIKSSON. Skulptur, oljefärg på äppleträ, "Drömhus II", signerad, daterad 2013. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

484549. GUN ULRIKSSON. Skulptur, oljefärg på äppleträ, "Drömhus II", signerad, daterad 2013. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.

Höjd 19 cm, 7,5 x 7,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 19 cm, 7,5 x 7,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 428