BARBRO DAHLBERG. Olja på duk, Komposition, signerad, daterad -10. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.
484534. BARBRO DAHLBERG. Olja på duk, Komposition, signerad, daterad -10. SÄLJES TILL FÖRMÅN FÖR HUMANISTHJÄLPEN.
Utvalt av våra föremålsexperter
50 x 50 cm.
Ej ramad.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 50 cm.
Ej ramad.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
674