ARBETSBÄNK, Bröderna Sjöbergs, Stockaryd, 1900/2000-tal.

484524. ARBETSBÄNK, Bröderna Sjöbergs, Stockaryd, 1900/2000-tal.

Längd ca. 150, bredd 60, höjd 87 cm.

Slitage, repor, slagmärken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 390