PINNSTOLAR, 6 st. Björk, 1900-talets andra hälft.

484440. PINNSTOLAR, 6 st. Björk, 1900-talets andra hälft.

Pinnstolar med spjälad rygg
Ryggstödets höjd 79, sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage, märken samt fanérbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pinnstolar med spjälad rygg

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 554