Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
JUHO SUNI. Flicka vid bord, olja på pannå, signerad samt daterad -70.
484426. JUHO SUNI. Flicka vid bord, olja på pannå, signerad samt daterad -70.
29,5 x 23 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
29,5 x 23 cm.
Gästriklands Auktionskammare
808