MARTHA NOPITSCH. Akvarell, gårdsextriör, signerad M Nopitsch samt daterad 1897.

484397. MARTHA NOPITSCH. Akvarell, gårdsextriör, signerad M Nopitsch samt daterad 1897.

Bildyta 26 x 35 cm.
Martha Nopitsch (1869-1952) Tyskland.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 26 x 35 cm.

Antal besök: 846