SLAGBORD, 1800-tal.

SLAGBORD, 1800-tal.
484396. SLAGBORD, 1800-tal.

Furu. Benställningen vitmålad. Lådor i sargen. Längd 104 cm, total bredd 110 cm, höjd 73 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
484396. SLAGBORD, 1800-tal.

Slitage.

Antal besök: 736