SLAGBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

484390. SLAGBORD, Louis XVI-stil, 1900-tal.

Mahogny. Längd 108 cm, total bredd 145 cm, höjd 74 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 544