BYRÅ, 1900-talets andra hälft.

484378. BYRÅ, 1900-talets andra hälft.

Ek. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 89. Bredd 44. Höjd 71 cm.

Slitage. Rökdoft.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Rökdoft.

Nycklar saknas.

Antal besök: 286