SVEN OLOW OLSSON. Skördetid, olja på pannå, signerad samt daterad -67.

484353. SVEN OLOW OLSSON. Skördetid, olja på pannå, signerad samt daterad -67.

23 x 55 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23 x 55 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 353