BENGT EKLUND. Västkustmotiv, olja på pannå, signerad.

484345. BENGT EKLUND. Västkustmotiv, olja på pannå, signerad.

50 x 61 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 61 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 436