SKINKBESTICK, 2 delar, nysilver, sekelskiftet 1900.

484338. SKINKBESTICK, 2 delar, nysilver, sekelskiftet 1900.

Handtag av ben. I etui.

Bruksslitage. Etui med skador. Lock löst.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag av ben. I etui.

Antal besök: 443