Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
HENRY MARTIN POPE (1843-1908). "Dudley Priory". Olja på duk, signerad.
484315. HENRY MARTIN POPE (1843-1908). "Dudley Priory". Olja på duk, signerad.
Ca. 75x101 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca. 75x101 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 070