SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.

SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.
484294. SOFFGRUPP, 3 delar, 1970-tal.

Delvis i rotting/korg. Fåtöljer, ett par. Soffa, längd ca. 180 cm.

Bruksslitage. Obetydlig skada på rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 426