BYRÅ / CHIFFONJÉ, Empir 1800-tal.

484284. BYRÅ / CHIFFONJÉ, Empir 1800-tal.

Längd 120 cm, bredd 53 cm, höjd 136 cm.
4 st större handtag 2 st på vardera sida i mässing.
10 st små lådor, 4 " hemliga lådor " & 4 st större lådor.
2 Delar., björk.

Smärre slitage. En träpelar sitter löst innuti byrån.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Delar., björk.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 136