SKÅL, Clown, glas, möjligen Pukeberg. 19/2000-tal.

484276. SKÅL, Clown, glas, möjligen Pukeberg. 19/2000-tal.

Höjd 17,5 cm.

Åldersslitage. Fot med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17,5 cm.

Åldersslitage. Fot med nagg.

Antal besök: 4 964