ARMBANDSUR, stål, Omega, 1900-talets mitt.

484198. ARMBANDSUR, stål, Omega, 1900-talets mitt.

Ljus urtavla med guldfärgat index. Total diameter ca 35 mm.

Ej funktionstestad. Bruksslitage. Något missfärgad urtavla. Glas med mindre sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 413