GUNNAR WILLFORD. Olja på duk, Klippstrand, signerad Willford.
484159. GUNNAR WILLFORD. Olja på duk, Klippstrand, signerad Willford.
33,5 x 39,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
33,5 x 39,5 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
355