MASK, Afrika.

MASK, Afrika.
484143. MASK, Afrika.

Antik mask, bemålat trä.
Troligen 1800-tal.
Höjd 43 cm.

Skador, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
484143. MASK, Afrika.

Antik mask, bemålat trä.
Troligen 1800-tal.
Höjd 43 cm.

Skador, slitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 638