VITRINSKÅP., rokokostil, 1900-tal.

484121. VITRINSKÅP., rokokostil, 1900-tal.

Längd 62 bredd 34 höjd 145 cm.

Slitage, ställvis fanerskador, stötmärken.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 440