SOPPSLEV, silver/björk, Olof Sohlberg, Falun, 1834, totalvikt ca 130 gram.

484100. SOPPSLEV, silver/björk, Olof Sohlberg, Falun, 1834, totalvikt ca 130 gram.

Stämplad på två ställen, D4 (1834), OS.
Längd ca 40,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 40,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 761