LARS JOHANSSON. Färgetsning, signerad, numrerad 15/150 och daterad 86.

484081. LARS JOHANSSON. Färgetsning, signerad, numrerad 15/150 och daterad 86.

Fågel, ca. 33x24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågel, ca. 33x24,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 762