BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

48407. BOKSKÅP, nyrenässans, 1800-tal.

Nycklar finns. Längd 111, bredd 52, höjd 261 cm.

Slitage och skador, lös dekordel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 799