Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
FINGAL WINROTH. Ställande hund, olja på duk, signerad.
484022. FINGAL WINROTH. Ställande hund, olja på duk, signerad.
93 x 62 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
93 x 62 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 417