WHISKYGLAS, 10 st, "Woodstock", Bengt Edenfalk, Skrufs glasbruk, 1900-tal.

483956. WHISKYGLAS, 10 st, "Woodstock", Bengt Edenfalk, Skrufs glasbruk, 1900-tal.

Dekor i relief i form av trästockar. Höjd 6,7 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 417