GLASFÖREMÅL, 8 delar, bland annat Riihimäen Lasi, Flygsfors.

483940. GLASFÖREMÅL, 8 delar, bland annat Riihimäen Lasi, Flygsfors.

Höjd ca. 6-25 cm.

Bruksslitage. Nagg på en röd ljuslykta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 6-25 cm.

Antal besök: 360