SKÅL, keramik, Karin Björquist, Gustavsberg, Studiohanden.

483933. SKÅL, keramik, Karin Björquist, Gustavsberg, Studiohanden.

Diameter 22, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage, nagg vid mynning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 22, höjd 10,5 cm.

Antal besök: 1 259