STEN ROSENDAHL. Olja på duk, Utsikt över vatten, signerad, daterad -73.
483866. STEN ROSENDAHL. Olja på duk, Utsikt över vatten, signerad, daterad -73.
42 x 60 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 60 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 778