STEN ROSENDAHL. Olja på duk, Utsikt över vatten, signerad, daterad -73.

483866. STEN ROSENDAHL. Olja på duk, Utsikt över vatten, signerad, daterad -73.

42 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

42 x 60 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 003