Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Bord
SÄNGBORD, vitmålat med stenskiva, 1900-talets första hälft.
483841. SÄNGBORD, vitmålat med stenskiva, 1900-talets första hälft.
40 x 40, höjd 74 cm.
Färgslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 40, höjd 74 cm.
Färgslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
229