MATTA, maskintillverkad, Art Deco, "Atlas", 1900-talets första hälft. Ca 346 x 245 cm.

483814. MATTA, maskintillverkad, Art Deco, "Atlas", 1900-talets första hälft. Ca 346 x 245 cm.

Ljus botten.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus botten.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 1 382