MOTORSÅG, Klippo 141, 1900-tal.

483805. MOTORSÅG, Klippo 141, 1900-tal.

Längd 75 cm.

Bruksslitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 75 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 743