12 djupa tallrikar, diameter 24 cm.
6 tallrikar, diameter 24 cm.
12 assietter, diameter 21 cm.
6 assietter, diameter 17 cm.
7 uppläggningsfat.
1 såssnipa.
1 soppterrin.
Bruksslitage, nagg förekommer.
6 tallrikar, diameter 24 cm.
12 assietter, diameter 21 cm.
6 assietter, diameter 17 cm.
7 uppläggningsfat.
1 såssnipa.
1 soppterrin.