SAMLARBILDER/VYKORT, 1900-talets första hälft.

483757. SAMLARBILDER/VYKORT, 1900-talets första hälft.

4 album
Vykort och samlarbilder med filmstjärnor
Pärm 1, ca 43 blad fyllda med vykort på båda sidor
Pärm 2, ca 33 blad fyllda med vykort på båda sidor
Pärm 3, ca 33 blad fyllda med samlarbilder på båda sidor
Pärm 3, ca 43 blad fyllda med samlarbilder på båda sidor.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 album

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 144