Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
VÄGGPLAKETT, stengods med silverdekor, "Åkerbär, Norrbotten", Heinz Erret, Gustavsberg, 1900-tal.
483737. VÄGGPLAKETT, stengods med silverdekor, "Åkerbär, Norrbotten", Heinz Erret, Gustavsberg, 1900-tal.
21 x 34 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
21 x 34 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 380