FÅTÖLJ, björkstomme, 1930/40-tal.

483729. FÅTÖLJ, björkstomme, 1930/40-tal.

Rygghöjd 84, sitthöjd 43, sittbredd 52, sittdjup 52 cm.

Smärre slitage samt något nopprig högst upp på ryggstöd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 674