BESTICK, 24 delar, rostfritt stål, "Oval", Mikael Björnstjerna, Boda Nova, 1900-tal.

483716. BESTICK, 24 delar, rostfritt stål, "Oval", Mikael Björnstjerna, Boda Nova, 1900-tal.

12 st gafflar, längd 19 cm.
12 st knivar, längd 21,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 st gafflar, längd 19 cm.
12 st knivar, längd 21,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 964