HYLLA, tidigt 1900-tal.

HYLLA, tidigt 1900-tal.
483708. HYLLA, tidigt 1900-tal.

Har stått i sybehörsaffär under 1900-talets första hälft. Vitmålat, längd ca. 130, bredd 44, höjd 225 cm.

Övre skiva med spricka. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 498