STAFFAN KRONBERG. "Vid stora skuggan", färglitografi, signerad, provtryck.

483559. STAFFAN KRONBERG. "Vid stora skuggan", färglitografi, signerad, provtryck.

23,5 x 16,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23,5 x 16,5 cm.

Antal besök: 691