EINAR WALLQVIST (LAPPMARKSDOKTORN). Sameflicka, kol och blyerts, signerad och daterad -84.

483528. EINAR WALLQVIST (LAPPMARKSDOKTORN). Sameflicka, kol och blyerts, signerad och daterad -84.

Bildmått 24 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 24 x 32 cm.

Antal besök: 798