EINAR WALLQVIST (LAPPMARKSDOKTORN). Fjällandskap, blandteknik, signerad och daterad -83.

483526. EINAR WALLQVIST (LAPPMARKSDOKTORN). Fjällandskap, blandteknik, signerad och daterad -83.

Bildmått 25,5 x 34,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått 25,5 x 34,5 cm.

Antal besök: 1 696