OKÄND KONSTNÄR. "Inloppet till Stockholm" olja på duk, kopia efter Axel Lindman.

48345. OKÄND KONSTNÄR. "Inloppet till Stockholm" olja på duk, kopia efter Axel Lindman.

40 x 59 cm.

Krackelyrer, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 59 cm.

Antal besök: 1 303