SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Dux, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

483402. SOFFA SAMT FÅTÖLJ, Dux, Bra Bohag, 1900-talets mitt.

Längd 184 cm.

Torrstoppning samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 184 cm.

Antal besök: 783